| Numer części | 28621JY60A |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 28621JY60A |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
Pompy spryskiwacza, Wycieraczki spryskiwacze
Pompka Spryskiwacza Reflektora Renault Dacia 28621Jy60A Oryginał
227,42 zł
Dostępność: 2 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39 × 25 × 10 cm |
