| Nazwa | Olej 75W NFX 1L |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | Total (TotalEnergies) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | Brak |
| Uwagi dodatkowe | 1 Litr |
Akcesoria/Gadżety motoryzacyjne, Wyposażenie dodatkowe
Olej Elf Total 75W NFX 1L
74,52 zł
Dostępność: 5 w magazynie
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 25 × 18 cm |