| Numer części | 36531JY50A |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 36531JY50A |
| Uwagi dodatkowe | elektryczny hamulec ręczny |
Linki hamulca ręcznego, Układ hamulcowy
Linka Hamulca Ręcznego Lewa 36531JY50A Renault Koleos Oryginał
200,77 zł
Uwagi dodatkowe – elektryczny hamulec ręczny
Dostępność: 19 w magazynie
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 30 × 5 cm |