| Numer części | 283D82896R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 283D82896R |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 30 × 20 cm |
| Numer części | 283D82896R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 283D82896R |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 30 × 20 cm |