| Numer części | 237313LM1A |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 237313LM1A |
| Uwagi dodatkowe | Brak opakowania |
Czujniki silnika i osprzętu, Położenia wału, Silnik i osprzęt
Czujnik Impulsów Renault Dacia 237313LM1A Oryginał
89,27 zł
Dostępność: 5 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 12 cm |
