| Numer części | 3RG 250 ml |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | 3RG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 250 ml |
| Uwagi dodatkowe | 25 ml na 10 litrów |
Silnik i osprzęt, Smarowanie silnika
Dodatek Adblue Przeciw Krystalizacji 250Ml 3Rg
39,05 zł
Testowy zmieniony opis krótki
Dostępność: 5 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 15 cm |
