| Numer części | 277229289R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 277229289R, 277223RA0A |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
Części karoserii, Lusterka zewnętrzne
Czujnik Temeratury Zewnętrznej Renault Dacia 277229289R Oryginał
299,25 zł
Dostępność: 2 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 5 cm |
