| Numer części | 28438JZ00B |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 28438JZ00B 284422146R LR038533 28438BG00A 1S0919275D |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
Asystent Parkowania PDC - Czujniki, Sterowniki, Wiązki kabli, Systemy komfortowe
Czujnik Parkowania Tył Renault Dacia 28438Jz00B Oryginał
382,46 zł
Dostępność: 5 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 15 cm |

