| Numer części | 208152425R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 8201043914 208152425R 227709604R 2277000Q0A |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
Filtry DPF, dodatek FAP, AdBlue, czujniki, przewody, Układ paliwowy
Czujnik Ciśnienia Spalin Renault Dacia 2.0Dci 208152425R Oryginał
444,68 zł
Dostępność: 12 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 8 cm |
