| Numer części | 237311KC1A |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 237311KC1A |
| Uwagi dodatkowe | Brak opakowania |
Czujniki prędkości, Czujniki silnika i osprzętu, Silnik i osprzęt
Impulsator Wałka Rozrządu Renault Dacia 237311Kc1A Oryginał
100,43 zł
Dostępność: 2 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 12 cm |
