| Numer części | 147357086R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | Renault |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 147357086R 147355224R 1473500Q0A 6000616785 95518281 95522107 |
| Uwagi dodatkowe | Oryginał |
Chłodnice spalin, Recyrkulacja spalin EGR, Silnik i osprzęt
Chłodnica Spalin EGR 147357086R Renault 1.6 dCI Oryginał
999,00 zł
OE – 147357086R 147355224R 1473500Q0A 6000616785 95518281 95522107
Dostępność: 49 w magazynie
| Waga | 7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 40 × 25 cm |
