| Numer części | 284422146R |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | RENAULT DACIA |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 284422146R, 8200454716, 28438JZ00A, 284421300R, 284420027R, 284422338R |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
Asystent Parkowania PDC - Czujniki, Sterowniki, Wiązki kabli, Systemy komfortowe
Czujnik Parkowania Renault Dacia 284422146R Oryginał
607,89 zł
Dostępność: 2 w magazynie
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 20 × 15 cm |

