| Numer części | 9808418480 |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | CITROEN PEUGEOT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 9808418480 |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 35 × 25 cm |
| Numer części | 9808418480 |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | CITROEN PEUGEOT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 9808418480 |
| Uwagi dodatkowe | BRAK |
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 35 × 25 cm |