| Numer części | 9109F0 |
| Stan towaru | Nowy |
| Producent | CITROEN PEUGEOT |
| Gwarancja | 1 rok |
| Numery OE | 9109F0 9672961580 220524A |
| Uwagi dodatkowe | podstawa klamki zewnętrznej |
Części karoserii, Klamki, Przyciski otwierania, Czujniki Hands Free
Klamka Citroen 9109F0 Peugeot Oryginał
171,57 zł
OE – 9109F0 9672961580 220524A
Dostępność: 5 w magazynie
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 25 × 15 cm |
